KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13535027
nr 1353 5027
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -85. Olja på pannå, 33x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:09:40
9/10 16:30:10
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann